27. 2. 2019

Jak najít náhradní díl pro Rock Shox výrobek?


Potřebuji náhradní díl pro xy výrobek... 


Vzhledem k několika různým sadám, (velká / malá / 50h / 200h)  a několika modifikacím u každého výrobku (revize) se nejlépe určuje servisní sada nebo náhradní díl z aktuálního rozkresu náhradních dílu (PDF cca. 50Mb ) - najdete si svůj produkt a pod rozkresem náhradních dílů je seznam kde jsou uvedeny servisní sady a jednotlivé položky včetně objednacího kódu. Pokud daný díl nemá svůj objednací kód, je buď součástí velké sady nebo se již nedodává - nelze objednat náhradní díl bez jeho kódu a NENÍ MOŽNÉ DODAT DÍL POUZE DLE NÁZVU VÝROBKU.


Lze hledat i v archivu náhradních dílu (poslední rozkres náhradních dílů nemusí obsahovat všechny dostupné komponenty na trhu):

https://www.servicearchive.sram.com/service/rockshox/all

Rok výroby je uveden na korunce ze zadní strany a skládá se například z 16T73323397 kde čtvrtá číslice označuje poslední číslo roku v tomto případě 2017:ilustrativní foto:Pro vidlice od roku 2018 lze využít https://trailhead.rockshox.com/en/ - informace o nastavení, technické informace a tuning. 

Popřípadě navštívíte stránky  sram.com => service => a vybrat potřebný soubor v pdf(takto se dostanete i ke starším verzím SM)