Servis


MOTTO:
Pokud máte vše pod kontrolou nejedete dost rychle.


Od roku 2012 se zabývám servisem vidlic a tlumičů od Rock Shox, pravidelně se účastním školeni Rock Shox / Sram vidlice - tlumiče u CZ dovozce, sleduji vývoj, testuji své postupy na českých tratích a i tratích Světového poháru ve sjezdu a díky tomu vám mohu zajistit servis s profesionálním přístupem. 
V minulosti mé služby vyhledal Tomáš Datel Slavík, předělávala se mu vidlice na 180 mm na světovou sérii Downtown (na obě kola). V roce 2016 jsme kompletně připravoval vidlice na Světový pohár pro Česko-slovenský team CTM, několik let se na moje služby spoléhá Alexander Sidor, vítěz junior DH a Downtown Tour a mnoho dalších českých závodníků a rekreačních jezdců. Sám jsem majitelem vidlice Boxxer World Cup.


Jako náplně do vidlic používám oleje Rock Shox, Öhlins a originální servisní sady a díly Rock Shox, dovedu ale nahradit/opravit i poškozené díly v systému pružení/tlumení. Na oleji a použitých materiálech nikdy nešetřím, je to základ správného odpružení.


Podporuji team jezdců na kterých testuji postupy a zlepšení. Nabízím náhradní díly, vidlice a bazar dílu na tyto vidlice, kde zaručuji kvalitu dodávaných dílů, za přijatelnou cenu na našem e-shopu

Vždy se jedná o přátelský přístup z mojí strany, těším se na spolupráci

Václav


„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“¨