středa 6. prosince 2017

SERVICE KIT FULL - PIKE SOLO AIR - recenzeProváděl jsem servis zákazníka v jeho nové dílně, komplet zařízeno Park Toolem, na servis byl Pike, Revelation, Boxxer World cup. U Pike jsem mu doporučil po 2 letech udělat kompletní full servis a padla otázka kolik zákazníku si nechá udělat full servis, odpověď byla, že je to dost bídné číslo.


Chtěl bych vám tímto přiblížit komplet sadu SERVICE KIT FULL - PIKE SOLO AIR na opravdu plně dostačující servis kterým předejte několika nešvarům, které dokáží znepříjemnit vaši vyjížďku či dovolenou.

Kompletní servisní sada obsahuje upgradovaný Solo Air head (lépe těsní a nedochází k přepouštění vzduchu při krutu vidlice do spodních nohou) kompletní těsnění na Charger, nový šroub k odskoku, nový měch pro Charger - předejdete jeho opotřebení a prasknutí, nový negativní bumper k Solo Air - vidlice by měla byt při vracení tišší (neklepat o starý tvrdý doraz)Nový měch, těsnění a spodní šroub.


Negativní doraz, spodní nový šroub k shaftu:


Nová Solo Air hlava:


SKF gufera těsnění a hradware:


Seal head k Chargeru (nelze použít v případě starého těla, více info zde):Kompletní tzv. 200h servis s full servis kitem stojí 1920,- Kč, 
servisní sada je skladem, hotové do 48h