22. 12. 2015

Příjemný nový rok a 9x díky:
Děkujeme naším zákazníkům za přízeň v roce 2015 a přeji vám všem klidné vánoce, podařilo se nám díky vašemu zájmu o náš servis podpořit pár skvělých lidí na cestě dolů z kopce, jenom díky vám je možné provádět servis na vidlicích lidí, kteří náš život obohatí o ranec fotek a videí z ježdění.


Děkuji DR. Kozmenovi a KKphoto  za opravdu zdařilé fotky v sezóně, perfektní pokec nad pívem a nikdy neutuchající srandu, též poděkování směřují Dr. Jéňovi a BodyArtHrad za všechny svoje pokérovaný kámoše, bez kterého by bylo málo lebek a plamenů na rukávech. 

Velký dík patří Lukášovi z Bikesos.cz za podporu v ježdění, vždy perfektní servis na kole a dodávku dílů na kolo až do domu - stavby kol jedině zde! 

Díky Žánovi za perfektní závody v sezóně pod hlavičkou boxxerservis, příští rok doufám dojede více jak 30% lidí do cíle, letos to bylo peklo :D.

Díky firmě Razzo.cz  za TLD a Buschmenovi za zodpovězení veškerých otázek k jejich sortimentu. 

Díky patří za reklamní předměty Kubovi a Sítorek sítotisk - neuvěřitelně rychlé zhotovení všeho kolem reklamy a potisků. 

Též je tu místo poděkovat Alexandru Demo Sidorovi za to, že je v panku a v plnejch a dovede vyhrát závody i když je úplně na plech, protože ví, že Shau Palmer byl na plech půl roku a pořád vítězil 
(přeháníme, ale tak nějak si to prostě myslíme, že to letos s Demem bylo) 

Díky Erikovi Caisovi a Honzovi Křepelkovi, že se nebojí mě posílat vidlice na servis :D 

A zdravím všechny další přátele, mějte dobré svátky.